6 odlotowych pomysłów na randkę

0
171
6 odlotowych pomysłów na randkę

Wspólne spędzanie czasu jest podstawą udanego związku i  może przybierać różne formy. Z  czasem można  popaść w rutynę,  dlatego ważne jest, aby podtrzymywać  ogień i wpuszczać powiew świeżości w związek. Wyjście na spacer, do kina czy na kolacje może spowszednieć. Cóż zatem robić, aby pielęgnować związek i dobrze się przy tym bawić?  Oto kilka propozycji na wspólne spędzenie czasu w nietuzinkowy sposób.

Kurs gotowania

Każdy lubi zjeść coś pysznego, stąd też kurs kulinarny może być strzałem w dziesiątkę.

Wspólne uczestnictwo w kurie sushi, kursie gotowania  zupy ramen czy kursie zmysłowej kuchni to doskonały pomysł na randkę. Aranżacja takiego kursu w Warszawie czy innym dużym mieście może być łatwa do zorganizowania, ale jeżeli w mniejszej miejscowości nie ma takiej możliwości, można skorzystać z warsztatów kulinarnych online.

Sadzenie drzewa 

Posadzenie  drzewa, wspólny praca i wysiłek fizyczny zbliży partnerów do siebie, a dodatkowo skorzysta na tym środowisko, a ślad  wspólnej aktywności  pozostanie na zawsze. Odwiedzenie wspólnie posadzonego o drzewa może być nową, wspólną tradycją.

Oglądanie wschodu słońca

Wyprawa wczesnym rankiem w malownicze miejsce z termosem ciepłej herbaty i ciepłym kocykiem i podziwianie budzącego się  dnia. Będzie to piękne  wspomnienie, które pozostanie w pamięci na zawsze.

Lodowisko

Jazda na łyżwach jest doskonałym pomysłem na randkę,  formą zbliżenia się do siebie, zwłaszcza jeżeli jedno z partnerów może być nauczycielem, a drugie uczniem. Jeżeli natomiast oboje są początkującymi łyżwiarzami, taki wypad może być ogromną frajdą i okazją, aby się pośmiać. 

Lekcja tańca

Wspólna nauka salsy, tanga czy walca to wspaniała przygoda, ciekawe doświadczenie, które może dodać  zmysłowości każdej relacji. Kurs z profesjonalnym tancerzem to nie lada wyzwanie oraz okazja nabycia nowych umiejętności. Taka nowa umiejętność może później zaprocentować na rodzinnej uroczystości czy Sylwestrze u przyjaciół.

Randka w Escape Room 

Escape room to doskonały pomysł na interesujące spędzenie czasu dla par lubiących adrenalinę i działanie pod presją czasu. Aby wydostać się z pokoju niezbędna będzie zatem współpraca i kreatywność. Jest to też okazja, aby lepiej się poznać, odkryć swoje mocne strony i może zaimponować drugiej połówce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here