Baner reklamowy – zamów pod swój projekt!

0
69

Zastanawiasz się, jak zareklamować swój biznes? Oprócz marketingu w sieci warto też sięgnąć po nieco starsze środki przekazu. Duży baner reklamowy z dokładną odległością od sklepu pomoże zwrócić uwagę klientów z najbliższej okolicy. Obecnie drukowane banery reklamowe są odporne na promieniowanie UV i blaknięcie. Jak stworzyć spersonalizowany baner dla swojej działalności?

Zalety i rodzaje banerów reklamowych

Każdy z nas mija na swojej ulicy różne banery reklamowe. Zwykle jest to duży baner jednostronny, który naprawdę przyciąga wzrok. Na nim oprócz nazwy i specjalizacji firmy znaleźć można wskazówki dojazdu, adres, a nawet ofertę danej marki. Dzięki krótkim i zwięzłym przekazom, banery skutecznie przekazują istotne informacje. Ich treść można przeczytać stojąc w korku, jadąc autobusem czy idąc na spacer z psem. Banery są także mobilne, dzięki czemu można je zastosować nie tylko w pobliżu punktów sprzedaży, ale też na eventach i targach pracy.

W porównaniu do niektórych innych form reklamy, banery są proporcjonalnie dużo bardziej efektywne w stosunku do ceny. Regularne wykorzystywanie banerów buduje świadomość marki i może zwiększać lojalność klientów. Banery reklamowe można precyzyjnie ukierunkować na określone grupy docelowe. To zamawiający decyduje, jaką treść pragnie przekazać potencjalnym klientom. Często skuteczność banerów reklamowych przerasta oczekiwania zamawiających. Kolejną ich zaletą jest samowystarczalność – wystarczy raz powiesić baner, by korzystać z reklamy przez cały rok. Możliwość umieszczenia wskazówek dojazdu ułatwia prowadzenie firm z dala od głównych dróg w mieście.

Stwórz własny baner reklamowy krok po kroku

By zamówić u nas reklamowe banery, wystarczy jedynie po kolei wybrać parametry produktu. Do wyboru jest baner jednostronny, baner dwustronny, jednostronny odblaskowy i jednostronny z tunelami. Następnie możesz wybrać jeden z 5 proponowanych rozmiarów lub podać własne wymiary. Twój baner reklamowy może mieć nawet 10 metrów długości! Wybierz baner mat lub baner połysk, zależnie od efektu, który chcesz uzyskać. Wgraj pliki (JPG, PDF, TIFF) z wybraną grafiką. Możesz skorzystać z naszych porad dotyczących kolorystyki, detalów i czcionki. Na koniec zostaje tylko liczba wzorów na banerze oraz gęstość oczek na zgrzewanych brzegach. Wiele zależy od ostatecznego miejsca zawieszenia i wielkości banera – czy lepiej sprawdzą się większe tunele czy drobne oczka. Wybierz nakład (u nas już od 1 baneru) i po sprawdzeniu wszystkich informacji przejdź do opcji opłacenie zamówienia. I już! Twój projekt baneru reklamowego jest już w realizacji.

Druk wielkoformatowy – reklama na każdą kieszeń

Bezpłatna dostawa jest u nas gwarantowana już od zamówienia jednego banera reklamowego. Koszt podstawowego modelu 200 x 100 cm to jedynie 81 złotych netto, z dostawą do 5 dni roboczych. To niezbyt wygórowana cena za całoroczną, niezniszczalną i stworzoną według własnego projektu reklamę. W zależności od wielkości i formatu, baner reklamowy z naszej oferty może kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Pełny katalog znajduje się na https://www.drukomat.pl/banery-jednostronne.

Jednostronny baner powlekany folią odblaskową pozwoli Ci zareklamować się również po zmroku. Zwrot w postaci wyższych obrotów z takiej inwestycji zazwyczaj pozytywnie zaskakuje naszych odbiorców. Z kolei banery dwustronne to prosty sposób na wywieszenie szyldu przed swoim biznesem. Odporność na zmienne warunki atmosferyczne i próby dewastacji czyni z banerów reklamowych najsolidniejszą formę reklamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj