Co wyróżnia autoryzowane serwisy Lexusa?

0
156

Marka Lexus od lat kojarzona jest z luksusem, najwyższą jakością oraz innowacyjnością. Właśnie te cechy sprawiają, że dla wielu kierowców serwisy autoryzowane tej marki są jedynym i najlepszym miejscem, gdzie można powierzyć swój samochód w ręce specjalistów. W artykule przedstawiamy zalety serwisowania samochodów w ASO – jednym serwisie, do którego możesz oddać swojego Lexusa.

Fenomen marki Lexus

Lexus to japońska marka samochodów premium, która zyskała uznanie na całym świecie za sprawą swojej niezawodności, eleganckiego wzornictwa oraz nowoczesnych technologii. Inżynierowie Lexusa zawsze dążą do perfekcji, wprowadzając innowacje i ulepszając już istniejące rozwiązania. Efektem tego podejścia jest wyjątkowy komfort jazdy i satysfakcja klientów na całym świecie. Te doskonałe pojazdy zasługują na serwis tylko w autoryzowanych stacjach obsługi sygnowanych logo z charakterystycznym „L”.

Zalety serwisowania samochodu w ASO Lexus

W przypadku luksusowych samochodów, takich jak Lexus warto zatroszczyć się o odpowiednią pielęgnację i serwisowanie swojego pojazdu. ASO Lexusa oferują swoim klientom wiele zalet. Przede wszystkim zatrudniają wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy mają niezbędne umiejętności oraz wiedzę techniczną, aby profesjonalnie i rzetelnie przeprowadzić naprawy oraz konserwację samochodu. Technicy uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach i dysponują najnowszymi informacjami dotyczącymi modeli Lexusa.

Poza tym warto wspomnieć o wysokiej jakości używanych części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. Autoryzowany serwis Lexus korzysta tylko z oryginalnych części, co gwarantuje długotrwałą niezawodność oraz pełną kompatybilność z danym modelem samochodu. Oryginalne części cechują się większą wytrzymałością oraz trwałością, co przekłada się na mniejsze ryzyko awarii i spadku wartości pojazdu.

Dodatkowa gwarancja Relax

Autoryzowane serwisy samochodowe Lexus, między innymi dealer Lexus Wrocław, oferują gwarancję Relax dla samochodów, których gwarancja fabryczna wygasła. Każdy właściciel pojazdu, który dołączy do programu Lexus Relax i wykona przegląd swojego Lexusa w dowolnej Autoryzowanej Stacji Dilerskiej, zyska łączną ochronę gwarancyjną na kolejne 12 miesięcy lub 15 000 km. Gwarancja Relax chroni nawet przez 10 lat lub do 185 000 km! W ramach tego programu autoryzowany serwis Lexusa zapewnia profesjonalną pomoc techniczną oraz darmowe usługi naprawcze, w przypadku wystąpienia usterek objętych gwarancją. Decydując się na zakup dodatkowej gwarancji Relax, właściciele samochodów Lexus mogą być pewni, że ich pojazd będzie utrzymany w doskonałym stanie przez długie lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj