Czy można pojechać busem do Holandii w trakcie pandemii COVID19?

0
495
Czy można pojechać busem do Holandii w trakcie pandemii COVID19?

Podróżowanie w czasie pandemii koronawirusa jest niewątpliwie utrudnione, ale duża rzesza Polaków mieszkająca w Holandii, oraz osoby, które dopiero co postanowiły podjąć pracę w kraju wiatraków nadal mogą się cieszyć funkcjonującymi mimo pandemii przewozami do Holandii.

Bezpieczny przejazd busem na trasie Polska – Holandia

Profesjonalni przewoźnicy oferujący podróże busami czy to na trasie z Polski do Holandii, czy też z Holandii do Polski charakteryzują się nie tylko chęcią zapewnienia pasażerom wysokiego komfortu i bezpieczeństwem jazdy, ale teraz, gdy staramy się walczyć z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID19 dbają również o przestrzeganie podstawowych wymogów sanitarnych. Jednym z nich jest wymóg zakrywania ust i nosa maseczką. Biorąc pod uwagę fakt, że bus jest przestrzenią zamkniętą skupiającą kilka osób, z maseczką nie należy rozstawać się podczas całej trasy przejazdu. Inną ze stosowanych praktyk jest mierzenie temperatury pasażerów przed przystąpieniem do podróży. Niestety osoby przejawiające symptomy chorobowe muszą liczyć się z tym, iż nie odbędą podróży w wybranym przez siebie terminie. Z jednej strony jest to pewnym utrudnieniem, z drugiej strony zapewnia to bezpieczeństwo i komfort pozostałym uczestnikom przewozu. Ponadto busy wyposażone są w środki do dezynfekcji rąk.

Sprawdź ofertę przejazdów: https://busy-travel.pl/busy-do-holandii.html

Bus jako środek transportu do Holandii

Osoby, u których występują objawy typowe dla koronawirusa powinny zostać w domu i poddać się samoizolacji. W przypadku jednak, gdy podróż do Holandii jest dla nich nieunikniona, powinny wybrać własny, lub wynajęty samochód, jako środek transportu. Podróż busem nie jest w takim przypadku możliwa. Osoby zdrowe natomiast będą mogły cieszyć się konkretnymi zaletami przewozów osobowych dokonywanych za pośrednictwem busów. Przede wszystkim nie jest od nich wymagane poddanie się testom PCR, które w trakcie pandemii są bezwzględnie wymagane przy korzystaniu z przelotów liniami lotniczymi. Ponadto pasażerom busów przysługuje większa dozwolona waga bagażu (aż do 60kg), a usługa door to door (czyli odebranie podróżnego ze wskazanego adresu i przewiezienie go pod wskazany adres) pozwala ograniczyć do absolutnego minimum ryzyko zakażenia się koronawirusem od przypadkowych osób napotkanych w drodze na lotnisko czy dworzec.

Podsumowując, mimo pandemii koronawirusa przejazdy busami na trasie Polska-Holandia są możliwe, a co więcej bezpieczne i wiążące się z konkretnymi profitami. Korzystając z oferty profesjonalnych przewoźników można niedrogo i sprawnie odbyć podróż (nawet ze zwierzakiem), lub wysłać paczkę do Holandii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here