Czy warto utworzyć konto Disney Plus?

0
235
Czy warto utworzyć konto Disney Plus?

Disney Plus wszedł przebojem na polski rynek, a wraz z nim nareszcie można oglądać ciekawe filmy w formie VOD. Okej, istniało wcześniej już wiele platform, jednak konto Disney Plus obfituje w produkcje, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Dobrym przykładem są filmy i seriale spod szyldu Marvela. Na Disney+ Obejrzysz znaczną część z nich, a u konkurencji zaczęły być one wycofywane.

Nie masz z kim współdzielić Konta – Kup Współdzielone Konto Disney Plus – https://taniepremium.pl/produkt/disney-plus/

Co obejrzysz z kontem Disney Plus?

Mając dostęp do platformy Disney Plus, będziesz mógł przebierać w ciekawych filmach i serialach. Znajdziesz tutaj pozycje od takich producentów filmowych jak Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic, a także Star. Posiadając konto Disney Plus, będziesz mógł przebierać także w produkcjach krótkometrażowych, z pewnością jest to ciekawy smaczek.

Jakiej jakości materiały znajdują się na Disney Plus?

Zawartość, którą znajdziesz na koncie Disney Plus, jest wyprodukowana w jakości 4K lub przeskalowana właśnie do niej (mowa tutaj o starszych filmach i serialach). Co więcej, jeżeli Twoje urządzenie to obsługuje, możesz wykorzystać technologię Dolby Vision oraz Dolby Atmos. Całość zapewnia niesamowite wrażenia podczas oglądania.

Czy można współdzielić konto Disney Plus?

Pewnie, że można. Disney Plus działa na 4 urządzeniach jednocześnie. Klasycznie już dla takich platform można stworzyć profile użytkowników. Współdzielenie konta jest bardzo przyjemną kwestią dla osób, u których w domu nie ogląda się VOD na więcej niż jednym, czy dwóch urządzeniach. W przeciwnym wypadku lepiej nie przydzielać dostępu znajomym.

Na jakich urządzeniach można korzystać z Disney Plus?

Gama obsługiwanych urządzeń jest olbrzymia jak sama lista filmów na platformie. Na konto Disney Plus z powodzeniem zalogujesz się na Telewizorach od Samsunga, Amazona, LG czy Hisense, oraz na każdym innym, który obsługuje Android TV oraz Apple TV. To samo tyczy się przystawek, czyli potocznie zwanych TV Boxów. Z Disney Plus mogą także skorzystać posiadacze konsol Xbox One, Series X, Series S oraz PS4 i PS5.

Odpowiedź na najważniejsze pytanie

Czy warto założyć konto Disney Plus? Zdecydowanie warto, możesz nabyć konto, zrzucając się ze znajomymi, albo wykupić dostęp dla siebie. Możesz także wykupić dostęp do jednego profilu na współdzielonym koncie Disney+ w sklepie internetowym TaniePremium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here