Fotowoltaika w Częstochowie – Dlaczego my?

0
284
Fotowoltaika w Częstochowie - Dlaczego my?

Firma Passive Instal, to firma mająca swoją główną siedzibę w Częstochowie, działająca z 9 letnim doświadczeniem na rynku w branży odnawialnych źródeł energii. Długa obecność na rynku przekłada się w ogromnej mierze na świadczenie usług o najwyższej jakości oraz z indywidualnym podejściem do klientów. W ciągu wspomnianych 9 lat firma zdobyła bardzo duże doświadczenie w swojej dziedzinie, gdyż posiada na swoim koncie wykonanych już ponad 18 tysięcy instalacji w branży OZE.

Dlaczego warto skorzystać z usług Passive Instal?

Skorzystanie z usług fotowoltaicznych jest przede wszystkim inwestycją, która w znacznym stopniu pozwala na zredukowanie kosztów energii, a dodatkowo przyczynia się do ochrony naturalnego środowiska.

Bez wątpienia główną zaletą firmy jest pełen profesjonalizm w zakresie świadczonych usług. Przedstawienie oferty odbywa się w sposób rzetelny, tak aby wszystkie informacje zostały przekazane w sposób zrozumiały, a niejasności zostały wyeliminowane. Pomagamy również w zakresie uzyskania dofinansowań z programów rządowych takich jak: Program Mój Prąd, Program Czyste Powietrze, Ulga Termoizolacyjna i formalnościach związanych z tego typu sytuacjami. Firma dzięki swojemu dużemu doświadczeniu wszystkie swoje projekty oferuje na ponad przeciętnym poziomie. Są to usługi związane z fotowoltaiką, kolektorami ciepła oraz kolektorami słonecznymi.

Fotowoltaika Częstochowa

Wybranie firmy Passive Instal, daje wysoką gwarancje na wykonane usługi. Wszystkie wykonane instalacje są stale monitorowane, a w razie potrzeby na cały okres gwarancji świadczona jest w pełni fachowa i profesjonalna pomoc.

Po zakupie danej usługi klient nie pozostaje bez pomocy, w każdej chwili może skorzystać z kontaktu telefonicznego bądź pisemnego jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania odnośnie instalacji OZE. Ponadto firma w przypadku każdej instalacji fotowoltaicznej do 15kW oferuję bezpłatne ubezpieczenie.

Na ogólnodostępnej stronie internetowej mają Państwo możliwość skorzystania z formularza, który umożliwia umówienie się na bezpłatną konsultację z jednym z w pełni profesjonalnych doradców, który będzie mógł zaprezentować oferowane usługi oraz pomóc w doborze oferty. Oferujemy również bardzo szybką i sprawną wycenę instalacji, co pozwala zaoszczędzić dużą ilość czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj