Które preparaty mogą pomóc zahamować wypadanie włosów?

0
100

Wypadanie włosów to problem, który dotyczy wielu osób niezależnie od płci czy wieku. Szczególnie w przypadku przyspieszonej utraty włosów, warto wprowadzić do swojej codziennej pielęgnacji odpowiednie środki, które skutecznie przeciwdziałają temu zjawisku. Firma Mesoestetic proponuje dwa skuteczne rozwiązania na ten problem: Tricology Hair Growth Intensive Lotion i Tricology Intensive Hair Loss Shampoo.

Jaki kupić szampon do wypadających włosów?

Tricology Intensive Hair Loss Shampoo to innowacyjny produkt oferowany przez firmę Mesoestetic. Ten specjalistyczny szampon skutecznie spowalnia i osłabia postęp łysienia zarówno męskiego, jak i żeńskiego. Produkt zawiera składniki aktywne, takie jak: wyciąg z palmy Serenoa repens, witaminę PP i B6 oraz cynk. Można stosować go co drugi dzień, a w przypadku włosów suchych zaleca się nakładać szampon tylko 2 razy w tygodniu.

Jaki preparat przeciw wypadaniu włosów stosować?

Drugim z proponowanych przez Mesoestetic preparatów hamujących wypadanie włosów jest Tricology Hair Growth Intensive Lotion. Jest to innowacyjny balsam dla osób zmagających się z problemem wypadających włosów. Produkt ten polecany jest zarówno przy przejściowym wypadaniu włosów, jak i w walce z licznymi aktywatorami łysienia u mężczyzn i kobiet. Ekskluzywna formuła opracowana przez Mesoestetic zawiera składniki, które sprzyjają ukrwieniu skóry głowy, co usprawnia transport i dostarczanie składników odżywczych do cebulek włosowych. W rezultacie, mieszki włosowe odpowiedzialne za wzrost włosów są stymulowane do wzmożonej aktywności, a włosy stają się bardziej zdrowe i nawilżone.

Jak prawidłowo stosować preparaty Mesoestetic® przeciw wypadaniu włosów?

W celu uzyskania najlepszych rezultatów, warto wprowadzić regularne stosowanie produktów Mesoestetic do swojej codziennej pielęgnacji. Oba produkty można zakupić np. w hurtowni kosmetycznej online BeautyNova. Po umyciu włosów szamponem tricology, należy nałożyć na wilgotne włosy i skórę głowy balsam, a następnie delikatnie wmasować go w skórę. Preparat należy pozostawić na włosach bez spłukiwania – dzięki temu składniki odżywcze będą mogły działać przez dłuższy czas. Warto pamiętać, że walce z wypadaniem włosów liczy się konsekwencja i cierpliwość – stosując preparaty Mesoestetic przez dłuższy czas, istnieje większa szansa na zauważalną poprawę stanu włosów oraz zahamowanie procesu wypadania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here