Kurs języka angielskiego pomoże Ci wreszcie opanować go na zadowalającym poziomie

0
200
Kurs języka angielskiego pomoże Ci wreszcie opanować go na zadowalającym poziomie

Wiele osób uczyło się języka angielskiego lub uczy w szkole. Niestety bardzo często ta nauka była lub jest nieefektywna. Wynika to z faktu, że często niestety korzysta się z archaicznych metod opartych na nauce podręcznikowej, bez nastawienia na konwersację, która w gruncie rzeczy jest najważniejsza. Dlatego warto zdecydować się na kurs języka angielskiego we Wrocławiu. To okazja, by wreszcie opanować język na zadowalającym poziomie. Warto poznać bliżej ofertę Gerelis.

Czym wyróżnia się oferta szkoły językowej Gerelis?

Zapisz się na kurs języka angielskiego Wrocław. Szkoła językowa Gerelis ma swoją siedzibę w centrum miasta. W budynku, w którym odbywają się zajęcia prowadzony jest ponadto dom tymczasowy dla zwierząt. Przechadzają się one swobodnie po budynku i salach lekcyjnych. W związku z tym zajęcia mają wyjątkową formę, gdy także zwierzaki w nich uczestniczą. Wiadomo, że obecność zwierząt redukuje stres i uspokaja, dlatego warto wybrać ofertę tej wyjątkowej szkoły językowej. Sale zajęciowe są tu bajkowe i kursy są prowadzone w kameralnych grupach do 6 osób. Szkoła organizuje zajęcia dla najmłodszych dzieci od lat 3, ale i dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych. Dzieci mogą przyswajać język w naturalnych sytuacjach, np. w czasie prowadzonych w ramach zajęć warsztatów kulinarnych czy teatralnych. Kontakt z „żywym” językiem sprawia, że znacznie łatwiej przyswaja się nowe słowa i przede wszystkim można je zapamiętać. Młodzież i dorośli mogą uczyć się gramatyki czy słownictwa w ramach interaktywnych gier i zabaw. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty od godz. 12 do 20, zatem każdy może wybrać dogodną godzinę, która odpowiada mu na zajęcia. Jednocześnie dostępne są także kursy językowe online prowadzone na platformie Zoom, a dla osób, które nie mogą zawsze uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych przygotowana została oferta zajęć hybrydowych.

Kurs języka angielskiego pomoże Ci wreszcie opanować go na zadowalającym poziomie
W Gerelis nie spotkasz nudnych podręczników

Czy w szkole językowej Gerelis korzysta się z podręczników?

Szkoła korzysta z metody nauczania opracowanej przez jej założycielkę. Zatem także materiały dydaktyczne, ćwiczenia czy audiobooki są autorskie. Każdy kursant otrzymuje je po zapisaniu się na kurs. Dzięki temu może przyswajać wiedzę także poza zajęciami. Warto wiedzieć, że najczęściej zajęcia trwają przez 60 minut. W czasie ich trwania nacisk kładziony jest na konwersację, ale równorzędnie rozwijane są wszystkie kompetencje językowe, także rozumienie tekstu czytanego, rozumienie ze słuchu czy pisanie. Zajęcia prowadzone są przez lektora języka angielskiego i native speakera w trybie 50/50.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego w szkole językowej Gerelis?

Dzięki kursowi języka angielskiego w szkole Gerelis już w ciągu pół roku można podnieść swój poziom o jeden stopień. Zatem nauka angielskiego idzie znacznie szybciej niż na szkolnych zajęciach. Dzieci dzięki uczestnictwu w kursach Gerelis mogą uczyć się angielskiego i dobrze przygotować do egzaminu ósmoklasisty czy też matury. Kursy świetnie przygotowują także do egzaminów, dzięki którym można uzyskać certyfikat językowy, który jest respektowany nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Można tutaj na zajęciach stacjonarnych obcować ze zwierzętami. W kameralnych grupach każdy ma szansę wypowiadać się na zajęciach, a tym samym robić szybkie postępy. Każdy kursant otrzymuje dostęp do materiałów dydaktycznych i platformy edukacyjnej. Oczywiście uczestnictwo w zajęciach to także szansa na poznanie nowych ludzi i zawiązanie ciekawych znajomości. Przede wszystkim można przełamać barierę w posługiwaniu się językiem angielskim, nauczyć się prawidłowej wymowy, akcentu, a także gramatyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here