Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi – wiek, partner, dzieci

0
46
Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi - wiek, partner, dzieci

Magda Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi, czaruje swoim głosem publiczność. Jak zaczęła się jej kariera? Najważniejsze informacje dotyczące kariery oraz jego życia prywatnego znajdują się poniżej.

Magdalena Narożna – wiek, wzrost

Magda Narożna urodziła się dokładnie 22 listopada 1988 roku i łatwo można to policzyć, że w 2023 roku będzie obchodziła swoje 35 urodziny. Ile wzrostu ma Magda Narożna? To nie jest tajemnica. Artystka należy do grupy wysokich kobiet ma około 173 cm wzrostu.

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi – związanie z muzyką

Magda Narożna z domu Wolińska jest współzałożycielką i wokalistką zespołu Piękni i Młodzi. Grupa powstała w 2012 roku, ale zaczęła działać w 2010 roku pod nazwą Technology, w której skład wchodzili Magdalena i Dawid Narożny.

Wokół osoby Magdy w sieci w ostatnich latach było głośno, nie tylko ze względu na rozwód z Dawidem, ale także aferę mającą miejsce po jednym z sylwestrowych koncertów. Pomimo wcześniejszych doniesień, że rozwód nie wpłynie na działalność zespołu, w styczniu 2020 roku Dawid rozwiązał zespół po skandalu.

Co do zainteresowań, to Magda Narożna należy do wysportowanych osób, ponieważ jest lekkoatletką, trenowała biegi długodystansowe. Wokalistka jest związana z muzyką, odkąd założyła własny zespół Magda Band, który śpiewał na weselach. Z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną.

Magdalena narożna – partner i dzieci

Czy liderka zespołu Piękni i Młodzi są obecnie w związku? To oczywiste, bo Magda lubi dzielić się swoim życiem prywatnym w sieci. Od 2012 do 2019 roku była żoną Narożnego, ale para rozstała się po siedmiu latach małżeństwa. Po rozwodzie piosenkarka nie wróciła do panieńskiego nazwiska.
Jedynym dzieckiem Magdy i Dawida Narożnych jest 12-letnia Gabrysia. Uwielbia ona śpiewać i zapewne zamierza iść muzycznymi śladami rodziców. Latem 2020 roku podczas pobytu w Rzymie przyjęła oświadczyny od Krzysztofa Byniaka. Krzysztofa poznała w podstawówce i ma go jako zwykłego przyjaciela, nie sądząc, że zwiąże się z nim w przyszłości.

Magda Narożna budzi ogromne zainteresowanie internautów. Szczególnie interesują się swoim życiem prywatnym, co chętnie pokazuje na swoich portalach społecznościowych. W tym miejscu pojawiło się zdjęcie sugerujące, że Magda jest w ciąży. Wokalistka udostępniła w sieci zdjęcie, na którym jest sporo walizek. Na jednej z toreb widniał napis „jestem w ciąży”, co fani od razu zauważyli fanów. Jedna z osób zapytała wprost o stan artystki. Ta błyskawicznie odpisała, że to nie jej torba. Czas pokaże, czy coś w tej kwestii się zmieni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here