Mieszkania z rynku pierwotnego w Kudowie-Zdroju

0
593
Mieszkania z rynku pierwotnego w Kudowie-Zdroju

Mieszkania z rynku pierwotnego cieszą się niesłabnącą popularnością, bo mamy pewność, że kupujemy nowe mieszkanie, w którym nie trzeba wykonywać żadnych remontów. Jakie są inne plusy takiej inwestycji? Dlaczego warto kupić mieszkanie z rynku pierwotnego w Kudowie-Zdroju? Co jest warte polecenia?

Nowe mieszkanie – dlaczego warto?

Kupno mieszkania z rynku pierwotnego to idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje nowego mieszkania o wysokim standardzie, do którego od razu można się wprowadzić bądź je wynajmować, jeśli nabywamy nieruchomość w celach inwestycyjnych. Zapewnia to komfort, bo nie jesteśmy zmuszeni podejmować żadnych prac remontowych generujących koszty czasowe i pieniężne.

Co równie ważne, mieszkania z rynku pierwotnego budowane są w zgodzie z najnowszymi trendami architektonicznymi, co gwarantuje rozwiązania ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Infrastruktura i estetyka budynku, jak i samego lokalu nierzadko stoją na wyższym poziomie niż lokali z rynku wtórnego, w których pokutują zaszłości – nieciekawe, nieustawne wnętrza, wady techniczne itd. Nowe mieszkania bardzo często objęte są też kilkuletnią gwarancją.

Kudowa-Zdrój. Wyjątkowe uzdrowisko

Klimat uzdrowisk ma bardzo zbawienny wpływ na zdrowie. Już podczas krótkiego pobytu w takim miejscu czuć poprawę – lepsze samopoczucie i komfort psychiczny oraz fizyczny. A gdyby tak mieć do tego dostęp przez cały czas, nie tylko kilka dni w roku?

Jednym z lepszych kierunków jest Kudowa-Zdrój, której lecznicze wody znane są od początków XVII wieku. Panujący w miasteczku podgórski klimat zapewnia miły, relaksujący odpoczynek z dala od hałasu i brudu wielkiego miasta. Nowe mieszkania w Kudowie-Zdroju to świetna inwestycja pod każdym względem. Zależnie od tego, jakie mamy plany – możemy tam przeprowadzić się na stałe, czerpiąc z korzyści, jakie oferuje region, przyjeżdżać tam na weekendy, odpoczywając od codzienności, czy wynajmować taki lokal i dzięki temu zarabiać. Kudowę-Zdrój odwiedza masa turystów, którzy poszukują miejsc do wynajęcia – na krótszy i dłuższy okres (weekendy, wakacje, ferie itd.).

Jakie mieszkanie kupić?

Jeśli planujemy kupić mieszkanie z rynku pierwotnego w Kudowie-Zdroju, warto zainteresować się apartamentami wakacyjnymi – Słoneczna Polana. W sam raz pod zakup inwestycyjny, jak i dla każdego, kto poszukuje tak zwanego “drugiego domu” do wypoczynku. Zachwyca wyjątkowa lokalizacja w samym sercu Gór Stołowych i wysoki standard wykończenia apartamentów. Na trzech piętrach zlokalizowanych zostało 31 nowoczesnych lokali mieszkalnych o różnym metrażu – od 31 m2 do 75 m2. Lokale są ustawne i w pełni funkcjonalne. Do każdego z nich przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu i komórka lokatorska.

Myśl o zamieszkaniu w Kudowie-Zdroju, czy to na stałe, czy czasowo, jest kusząca. Tak samo dobrze wyglądają perspektywy zarobkowe, jeśli zdecydujemy się na zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych. W każdym przypadku maksymalnie zyskujemy!

Materiał przygotowany przez RynekPierwotny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here