Nowe możliwości integracji na ErpBox – łatwiejsza sprzedaż na Etsy!

0
210
Nowe możliwości integracji na ErpBox – łatwiejsza sprzedaż na Etsy!

Internetowe marketplace są zróżnicowane i często obejmują konkretne nisze, lepiej dopasowując się do potrzeb węższej, jednak dedykowanej bazy klientów. Wchodząc w branżę e-commerce, warto stopniowo rozszerzać swoją działalność na nowe kanały sprzedaży, uwzględniając także mniejsze platformy, a nie tylko gigantów takich jak Allegro czy Amazon.

ErpBox a Etsy – na co mogą liczyć e-sprzedawcy?

ErpBox to nowoczesny i dynamicznie rozwijany system do zarządzania sprzedażą, którego jedną z najistotniejszych funkcji są szerokie możliwości związane z integracją wielu platform. Oznacza to, że sprzedaż wielokanałową można prowadzić w znacznie szybszy, sprawniejszy oraz bardziej komfortowy sposób, a jednocześnie niwelować ryzyko błędów spowodowanych potencjalnymi pomyłkami przy ręcznej obsłudze zamówień. Do nowych integracji, z których skorzystać mogą użytkownicy ErpBox, dołącza także Etsy. Jest to doskonała okazja, aby zoptymalizować działanie swojego e-sklepu w jeszcze dalszym stopniu!

Kto może skorzystać na marketplace Etsy?

Etsy to bardzo ciekawe, internetowe marketplace, które skupia się wokół branży rękodzielniczej. Jest to unikalny rynek, który zapewnia doskonałe miejsce dla osób zainteresowanych tego typu towarem, aby odszukać atrakcyjne oferty i szeroki asortyment. Z Etsy regularnie korzystają sami rękodzielnicy, jednak platforma ta cieszy się popularnością także wśród firm specjalizujących się w produktach typu vintage lub wykorzystywanymi w rękodzielnictwie materiałami.

Prowadząc sklep, który przynajmniej częściowo związany jest z tą branżą, nie można zbagatelizować ogromnego potencjału Etsy oraz korzystającej z tego serwisu bazy użytkowników. Teraz, dzięki ErpBox, prowadzenie własnej działalności w tym marketplace jest łatwiejsze niż kiedykolwiek – warto zatem sięgnąć po najnowocześniejsze rozwiązania!

Na co pozwala nowa integracja Etsy w ErpBox?

Nawet wtedy, gdy ma się styczność ze stosunkowo niszową branżą, należy liczyć się z tym, że wraz z rozwojem sklepu, ilość zamówień oraz czasu niezbędnego na ich obsługę może stać się trudna do samodzielnego zarządzania. Etsy, tak jak większość innych serwisów sprzedażowych, wymaga zastosowania specjalnych narzędzi, aby utrzymać dobrą pozycją na rynku i nie przeciążać się rutynowymi obowiązkami. W tym celu powstała integracja Etsy ErpBox, która jest już dostępna dla sprzedawców. Rozwiązanie to zapewnia m.in.:

  • wygodne pobieranie zamówień,
  • szybki import ofert,
  • błyskawiczną aktualizację stanu magazynowego,
  • sprawną aktualizację ceny.

Warto podkreślić, że ErpBox to oprogramowanie, które nieustannie się rozwija, będąc wzbogacane o nowe funkcje i moduły, aby nadążyć nad zmiennymi standardami branży e-commerce. Na to samo liczyć można w kwestii współpracy z Etsy. Co więcej, w razie wątpliwości, zakres możliwości ErpBox można przetestować samodzielnie! Wystarczy założyć darmowe konto ErpBox, aby już teraz skorzystać z darmowych 3 tygodni testów i przekonać się, że jest to najlepszy przyjaciel każdego internetowego sprzedawcy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here