Sezon zimowy tuż tuż – czy Twój warsztat jest gotowy na serwis?

0
332
Sezon zimowy tuż tuż - czy Twój warsztat jest gotowy na serwis?

Efektywnie działający warsztat samochodowy powinien być wyposażony zarówno w wysokiej jakości meble, jak i profesjonalny sprzęt do przeprowadzania diagnostyki i różnego rodzaju napraw. Zbliżający się sezon zimowy to przede wszystkim konieczność obsłużenia dużej liczby klientów, którzy potrzebują wymienić ogumienie w swoich autach. Warto więc pod tym względem odpowiednio doposażyć firmę w nowoczesny sprzęt, który przyspieszy pracę i sprawi, że będzie ona efektywniejsza. Na co warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

1 Montażownica do opon Butler Hp641SQ24

Przed sezonem zimowy największe zapotrzebowanie jest na usługi wulkanizacyjne. Mowa tutaj głównie o wymianie opon, ale nie tylko. Zazwyczaj kierowcy potrzebują także kompleksowego sprawdzenia ich stanu, przed właściwym montażem. W wielu przypadkach potrzebna jest także ich drobna naprawa, w tym również renowacja felg. Wszystkie te zadania mogą przebiegać szybko i efektywnie, jeśli placówka zostanie doposażona w profesjonalny sprzęt dla warsztatów wulkanizacyjnych. W tym celu doskonałym wyborem będzie nowoczesna montażownica do opon Butler Hp641SQ24.

2 Wyważarka do kół Butler model Librak 360S

Warto także doposażyć warsztat w wysokiej jakości wyważarkę do kół. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na nowoczesne urządzenia, które są wygodniejsze i bardziej intuicyjne w obsłudze. Przyspieszają i w pewnym stopniu automatyzują pracę, a tym samym pozwalają pracownikom skupić się na istotniejszych kwestiach. Nowością na rynku europejskim jest model Librak 360S marki Butler. Taki sprzęt ma w swojej ofercie między innymi znany dystrybutor renomowanych urządzeń dla serwisów ogumienia.

3 Podnośnik dwukolumnowy Butler Torek32WK

Wśród najpopularniejszych elementów wspomagających pracę mechaników, warto wymienić przede wszystkim różnego rodzaju podnośniki, które pozwalają obsługiwać zarówno samochody osobowe, jak i większych rozmiarów furgonetki. Wybierając konkretny produkt, należy przyjrzeć się przede wszystkim parametrom związanych z maksymalnym udźwigiem oraz możliwością konfiguracji pod pojazdy o różnym rozstawie osi. Świetnym wyborem będzie w tym przypadku podnośnik dwukolumnowy Butler Torek32WK, który może obsłużyć zarówno małe, jak i większe pojazdy.

4 Podnośniki punktowe marki Winntec

Przed sezonem zimowym warto zadbać o to, aby każdy z klientów warsztatu mógł skorzystać z usług pozwalających kompleksowo sprawdzić stan jego pojazdu. Mowa tutaj między innymi o drobnych naprawach opon czy wymianie pojedynczo uszkodzonym kole. Wszystkie czynności można przeprowadzić szybciej, precyzyjniej i efektywniej, jeśli warsztat wyposażony jest w odpowiedni sprzęt np. podnośniki punktowe marki Winntec sprawdzają się świetnie w takich sytuacjach. Ten i wszystkie wymienione sprzęty można znaleźć u sprzedawcy FHU Bogusz na jego stronie sklepu www.bogusz-bls.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj