W jakim regionie Hiszpanii powinieneś kupić nieruchomość?

0
165
W JAKIM REGIONIE HISZPANII POWINIENEŚ KUPIĆ NIERUCHOMOŚĆ?

Każdy, kto chce kupić nieruchomość w Hiszpanii, z pewnością będzie rozpieszczany przez wybór, ponieważ istnieje mnóstwo oszałamiających willi i nowych mieszkań deweloperskich gotowych do zdobycia w całym kraju.

Hiszpania jest głównym miejscem w Europie, do którego emigrują bogatsi Europejczycy i nie trudno się domyślić dlaczego. Ze słonecznym klimatem, wspaniałymi plażami i wyśmienitą kuchnią, Hiszpania oferuje doskonałą jakość życia. Niezależnie od tego, czy marzysz o willi na Costa del Sol, czy o nowoczesnym mieszkaniu w mieście, najlepsze miejsce na zakup nieruchomości naprawdę sprowadza się do tego, jak czujesz się w okolicy i co lubisz robić w wolnym czasie.

Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie jest najlepszy obszar dla wybrzeża, golfistów, rodzin lub nawet zimowego słońca, nasz przewodnik pomoże Ci zdecydować, w którym obszarze Hiszpanii powinieneś kupić nieruchomość.

NAJLEPSZY OBSZAR W HISZPANII DLA LINII BRZEGOWEJ

Hiszpania ma prawie 5000 km (3 084 mil) linii brzegowej do zbadania, z każdym wybrzeżem podzielonym na oddzielne regiony o różnych nazwach. Costa del Sol, Costa Brava, Costa Blanca … rozumiesz pomysł. Jeśli chodzi o znalezienie najlepszego rodzaju wybrzeża dla Ciebie, to wszystko zależy od tego, jaki rodzaj doświadczenia lubisz.

Jeśli wolisz dzikie fale Oceanu Atlantyckiego, to Costa de Morte jest najlepszym wyborem. Jeśli lubisz czyste wody i słońce na wybrzeżu Morza Śródziemnego, to Costa Brava lub Costa del Sol są najlepszymi opcjami dla Ciebie.

NAJLEPSZY OBSZAR W HISZPANII DLA RODZIN

Hiszpania jest idealnym miejscem do zabrania rodzin w każdym wieku, z krótkim czasem lotu i szybkimi transferami z lotniska. Jeżeli szukasz nieruchomości, która będzie wspaniałym drugim domem dla Twoich dzieci lub wnuków, kiedy przyjadą w odwiedziny, to urocze miasteczko Benalmádena na Costa del Sol jest zdecydowanie warte obejrzenia. Miasto stało się popularnym miejscem dla rodzin, z nowoczesną, tętniącą życiem mariną i pobliskimi atrakcjami przyjaznymi dzieciom, takimi jak Selwo Marina, Tivoli World, Sea Life, Butterfly Park i pobliski Aqualand.

NAJLEPSZY OBSZAR W HISZPANII NA ZIMOWE SŁOŃCE

Spędzenie zimy w Hiszpanii daje nam szansę na pozostawienie tych ciężkich zimowych płaszczy w domu a południowa Hiszpania jest szczególnie zachwycająca w miesiącach zimowych. Malaga, na przykład, jest stolicą Costa del Sol (co dosłownie tłumaczy się jako Wybrzeże Słońca) i jest tak samo urocza zimą jak latem.

Ogólnie rzecz biorąc, im dalej na południe w jakimkolwiek kraju, tym cieplejszy klimat. Tak więc, jeśli zimowe słońce jest na szczycie Twojej listy priorytetów, to nie możesz się pomylić stawiając na nieruchomości w Hiszpanii w Costa del Sol.

NAJLEPSZY OBSZAR W HISZPANII DLA GOLFISTÓW

Portfolio pól golfowych w Hiszpanii jest z pewnością jednym z najlepszych w Europie, zawierającym wiele wspaniałych pól mistrzowskich, które są marzeniem golfisty. W Hiszpanii jest w sumie 398 pól golfowych, z czego 70 znajduje się na znanym na całym świecie Costa del Sol na Południowym Wybrzeżu.

Na Południowym Wybrzeżu znajdziesz Real Club De Golf Sotogrande, który jest jednym z najstarszych pól golfowych na Costa del Sol, jak również inne wspaniałe pola, takie jak Finca Cortesin i Real Club Valderrama Golf.

Więcej przeczytasz na https://www.domiporta.pl/informacje/a/nieruchomosci-hiszpania-5337

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here