Władysławowo – apartamenty o krok od pięknego polskiego wybrzeża

0
654
Władysławowo – noclegi nad morzem u bram Helu

Wakacje w Polsce to świetna okazja, żeby poznać sekrety pozornie dobrze znanych miejscowości! Władysławowo noclegi należą do najpopularniejszych kierunków wyjazdowych, ale tylko część gości odwiedzających to miasto wie, że oprócz wspaniałych plaż oferuje ono również moc atrakcji – jak lunapark, motylarnia, muzeum przybliżające kulturę Kaszub czy Aleja Gwiazd Sportu. Liczne miejsca umożliwiające aktywny wypoczynek, bogata oferta gastronomiczna i apartamenty nad morzem sprawią, że wakacje na polskim wybrzeżu pozostaną niezapomniane!

Władysławowo – noclegi blisko morza stanowią świetną bazę wypadową, jeśli chcesz mieć jednocześnie kilka minut do plaży i rzut kamieniem do miejskich udogodnień. A w okolicy jest gdzie wypoczywać – tamtejsze plaże mają ponad 1400 metrów długości i nawet 100 metrów szerokości! Świetnie zlokalizowane, wygodne i przyjazne apartamenty Władysławowo sprawią, że odpoczniesz w spokoju po całodziennych kąpielach morskich i słonecznych.

Władysławowo – noclegi w okolicy licznych atrakcji

Noclegi nad morzem często pozwalają podziwiać z okien Bałtyk, ale jeśli ktoś chciałby rzucić okiem na panoramę całego miasta, może wybrać się do punktu widokowego w Domu Rybaka, czyli dzisiejszego ratusza. To dobre miejsce do rozpoczęcia wycieczki po najciekawszych punktach na mapie atrakcji Władysławowa – wystawy iluzji optycznych „Magiczny Zawrót Głowy” czy muzeum motyli. Władysławowo szczególnie ukochało właśnie motyle, bo oprócz poświęconych im wystaw można wybrać się także w odwiedziny do motylarni usytuowanej w porcie.

We Władysławowie znajduje się także kilka miejsc, w których można odkryć fascynującą kulturę Kaszub. W Domu Rybaka można podziwiać wystawę tamtejszego tradycyjnego rękodzieła. Prawdziwe dzieła sztuki kaszubskiej obejrzymy również w Hallerówce – dawnym domu letnim słynnego polskiego generała. W najbliższej okolicy Władysławowa znajduje się też zabytkowa latarnia morska im. Stefana Żeromskiego z charakterystyczną czerwoną metalową częścią.

Władysławowo noclegi to także świetny punkt do dalszych wycieczek – np. do oddalonej o ok. 8 km Jastrzębiej Góry. Będziecie tam mogli stanąć w najdalej wysuniętym na północ punkcie Polski i dotknąć obelisku Gwiazda Północy!

Władysławowo – apartamenty po słonecznej stronie miasta

Ale Władysławowo to przede wszystkim plaże i kąpieliska, z których wiele jest strzeżonych. Gmina obejmuje kąpieliska długie na prawie 1,5 kilometra, gdzie można nie tylko zażywać słońca, bezpiecznie taplać się przy brzegu, ale także ruszyć na podbój otwartego morza! Wielbiciele windsurfingu, kitesurfingu , a nawet nurkowania, znajdą we Władysławowie szeroką bazę atrakcji. Nie zabraknie także miejsc do spacerów, ścieżek dydaktycznych i okazji do przejażdżki konnej brzegiem morza!

Władysławowo noclegi to także świetny wybór na wakacje z dziećmi. Oprócz relaksu na plaży będą mogły uczyć się żeglarstwa w specjalnych szkółkach. Na dzieciaki wolące zabawy na ziemi i trochę ponad nią czekają z kolei dmuchane miasta i małpie gaje. A starsi i młodsi będą doskonale bawić się w usytuowanym w sąsiedztwie plaży wesołym miasteczku. Wieczorami, przed powrotem do apartamentów Władysławowo, można zrelaksować się podczas spaceru po porcie i falochronach w kształcie łuków.

Władysławowo – noclegi w nowoczesnym kurorcie wypoczynkowym

Osoby wybierające apartamenty nad morzem we Władysławowie mogą cieszyć się z bogatej oferty restauracji, kawiarni, barów i sklepów. Spacer brzegiem morza można zakończyć w jednym z licznych ogródków, nie zabraknie też okazji do spróbowania świeżej ryby lub dań kuchni orientalnej. W mieście znajduje się kilkanaście bankomatów, których adresy można łatwo znaleźć na stronie urzędu miasta. Dojazd do Władysławowa również nie jest skomplikowany – z większości polskich miast dojeżdżają tam busy, autokary, a także pociągi. Osoby wybierające się do apartamentów Władysławowo samochodem muszą wziąć pod uwagę, że w mieście występują strefy płatnego parkowania.

Nocowanie Władysławowo – wygoda i bezpieczeństwo

Władysławowo noclegi blisko morza zapewniają dogodną lokalizację i wysoki standard, dzięki któremu odpoczynek będzie maksymalnie spokojny. Jasne, przestronne apartamenty zapraszają do odwiedzin szczególne w sezonie letnim.

Wybór apartamentów Sun & Snow to gwarancja spełnienia rygorystycznych standardów higieny. W każdym z nich są przestrzegane procedury bezpieczeństwa COVID-19, dzięki czemu goście wybierający wypoczynek we Władysławowie mogą skupić się jedynie na przyjemnościach płynących z posiadania wolnego czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here