Zabawne prezenty na osiemnastkę: dla dziewczyny i chłopaka

0
289
Zabawne prezenty na osiemnastkę: dla dziewczyny i chłopaka

Ukończenie osiemnastych urodzin to bez dwóch zdań jedyne takie wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. Część osób decyduje się w tym czasie na organizację mniej lub bardziej hucznego przyjęcia w gronie rodziny i znajomych. Jeśli wybierasz się na osiemnastkę do bliskiej Ci osoby, z pewnością potrzebujesz inspiracji prezentowych. W poniższym artykule podpowiemy kilka zabawnych pomysłów na podarunki, które z pewnością wywołają radość i uśmiech u obdarowanej z tej wyjątkowej okazji osoby!

Zabawne, ale również praktyczne prezenty na 18-tkę

Zabawne prezenty na 18 urodziny to szereg różnorodnych upominków, posiadających przede wszystkim okolicznościowe napisy. Warto zwrócić szczególną uwagę na gadżety, które będą zabawne i przypominające o okazji, ale z drugiej strony również praktyczne. Prezenty na 18-tkę znajdziemy w wielu sklepach internetowych, takich jak chociażby Art-Pop. Znajdziemy w nich między innymi poduszki z zabawnymi napisami, które będą jednocześnie ozdobą łóżka młodego człowieka i praktycznym gadżetem do snu. Innym okolicznościowym gadżetem jest kubek bądź kieliszki, które możemy spersonalizować w zależności od płci obdarowanej osoby, a także dodać do niego imię czy też datę. Popularnym prezentem na 18-tkę, zarówno dla chłopaka, jak i dla dziewczyny są również śmieszne koszulki przypominające o wkroczeniu w dorosłość. Obdarowana osoba może taką koszulkę ubrać w dzień swojej imprezy, a później używać jej na co dzień – dzięki temu nie będzie to prezent „jednorazowy”.

Prezenty na 18 urodziny z przymrużeniem oka – inne propozycje

Niezależnie od tego, czy osoba obchodząca 18-te urodziny organizuje z tej okazji imprezę, warto wręczyć jej wyjątkową pamiątkę przypominającą o osiągnięciu pełnoletności. Jedną z takich pamiątek są dyplomy okolicznościowe z zabawnym tekstem. Ciekawą i niedrogą propozycją są stylizowane na stare, bambusowe dyplomy w formacie A4 do zawieszenia na ścianie. Taki dyplom można w łatwy sposób zwinąć w rulon i wręczyć osobie obchodzącej 18-te urodziny. Innym pomysłem mogą być kartki okolicznościowe. Możemy skorzystać na przykład z kartki o dużym, wyróżniającym się formacie 50×70 cm, zapakowanej w kopertę bądź połączyć kartkę z balonem w pudełku. Wszystkie drukowane materiały na urodziny, dzięki nowoczesnym technologiom możemy uzupełnić zabawnymi i personalizowanymi tekstami. To sprawi, że będą to niezapomniane pamiątki, do których osoba obdarowana z pewnością będzie wracać ze wzruszeniem nawet po wielu latach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here